Віза в Єгипет

Шановні Туристи,

Інформуємо Вас, що для туристів, які прибувають  в провінцію Червоне море, Південний Синай, Матрух, Луксор і Асуан з 01.05.2021 року відновлено сплату за візи згідно умов в`їзду в країну.

Міграційні карти є обов`язковими для заповнення по прильоту в будь-який повітряний порт.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в`їзд до Єгипту для громадян України є візовим.

По прильоту, перед проходженням паспортного контролю, турист зобов`язаний придбати візу біля стійки VISA.

Термін дії паспорта — не менше 6 місяців  з моменту закінчення туру.

Період перебування за візою — безперервно до 30 днів, одноразовий в`їзд

Діти до 16 років — без візи, якщо вони вписані в паспорт батьків. Оплачується лише одна віза на один паспорт.

По прильоту на Синайський півострів (Шарм — Ель-Шейх, Таба) туристи можуть не ставити візу і відповідно не платити візовий збір.

На паспортному контролі туристи повинні сказати: SINAI ONLY. Буде проставлено відповідний штамп в паспорті.

Даний штамп дає право перебування тільки на території Синайського півострова до 15 днів. Звертаємо увагу, що якщо дане правило буде порушено, туристам буде виставлений штраф у розмірі 1 053 єгипетських фунта.

Пасажирам чартерних рейсів які прибувають в Шарм Ель Шейх не потрібно заповнення міграційних карток Єгипту. Заповнення міграційних карток залишається тільки для рейсів в Хургаду.

У разі, якщо буде порушений візовий режим, тобто турист перебуватиме в країні більше 30 днів, влада Єгипту мають офіційне право накласти штраф і ввести обмеження на відвідування країни.

Звертаємо увагу, що якщо туристи перебували по туристичній візі більше 30 днів, виліт з країни на чартерному рейсі неможливий. Туристам слід скористатися регулярними рейсами.

Громадяни Республіки Білорусь при подорожі в групі (тобто на чартерному рейсі) можуть отримати візу по прильоту.

При індивідуальній подорожі, туристи повинні отримувати візу в Посольстві. Право надати документи на отримання візи в Посольстві Арабської Республіки Єгипет в Києві, дає вид на проживання або реєстрацію в Україні.

Також звертаємо увагу туристів, що під час паспортного контролю при собі необхідно мати пакет документів: авіаквитки (туди і назад), страховку, ваучер.

У Шарм Ель Шейху є можливість отримання Синайського штампу.
Синайський штамп можна отримати при в`їзді в Єгипет через Шарм-ель-Шейх, Табу і Нувейбу, діє він 15 днів / 14 ночей і дозволяє вільно переміщатися по східному узбережжю Синайського півострова: від Таби до Шарм-ель-Шейха, а також по внутрішнім районам , включаючи район монастиря Святої Катерини і гори Мойсея.

Але при цьому, з Синайським штампом, поїхати в Каїр, Олександрію, Луксор і інші регіони Єгипту ви вже не зможете.
Відповідно, якщо ви їдете в Єгипет більш ніж на 15 днів і / або плануєте поїздку в материкову частину країни — потрібно купувати візу.